Правовий супровід перевірок суб’єктів господарювання органами державного нагляду (контролю) та правоохоронними органами.

Європейська правнича компанія надає повний спектр послуг з правового супроводу юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців з питань захисту їх прав та законних інтересів під час перевірок органами державного нагляду (контролю) та правоохоронними органами.

Читай також: Блокування податкових накладних. Чому і що робити: способи оскарження блокування

З метою забезпечення належних правових гарантій для ефективного розвитку бізнес
– середовища, Європейська правнича компанія надасть юридичну допомогу суб’єктам господарювання шляхом:

Інформування (консультування, навчання персоналу) про:
– правові підстави, порядок проведення перевірок, межі повноважень і порядок їх застосування органами державного нагляду (контролю) та правоохоронними органами щодо проведення перевірок;
– дії суб’єкта господарювання у разі проведення перевірок та стосовно документального оформлення їхніх результатів;
– правові способи захисту на випадок порушення наглядовими (контролюючими органами) та правоохоронними органами законодавства України під час проведення перевірок;
– можливі юридичні ризики, пов’язані з перевірками та правові способи їх усунення чи мінімізації.

Розроблення методичних матеріалів для адміністрації та персоналу суб’єкта господарювання щодо порядку дій у випадку проведення перевірок органами державного нагляду (контролю) та правоохоронними органами.

Надання оперативних консультацій (рекомендацій) засобами телефонного зв’язку та електронною поштою у зв’язку з проведенням перевірок органами державного нагляду (контролю) та правоохоронними органами.

Терміновий виїзд юриста (юристів) Європейської правничої компанії на територію суб’єкта господарювання чи його виробничого об’єкта для правового супроводу перевірки.

Правовий супровід отримання суб’єктом перевірки розпорядчих актів (актів, приписів, розпоряджень), протоколів та постанов органів державного нагляду (контролю), актів, протоколів та постанов правоохоронних органів за її результатами.

Представництво за дорученням суб’єкта господарювання його інтересів в органах державного нагляду (контролю) та правоохоронних органах у зв’язку з проведенням перевірок.

Представництво та захист суб’єкта господарювання у суді та в органах державної виконавчої служби у зв’язку із застосуваннями до нього судом заходів адміністративного примусу за позовами органів державного нагляду (контролю) та при відновленні судом виробництва, робіт, експлуатації обладнання, випуску продукції тощо.

Представництво та захист суб’єкта господарювання у суді у справах за позовами правоохоронних органів.

Для ефективного вирішення зазначених завдань правнича компанія має колектив компетентних фахівців-юристів з багаторічним успішним досвідом роботи, зокрема,
у правоохоронних органах, в органах державного нагляду (контролю), у суді.

Ми налаштовані на максимальне забезпечення інтересів клієнтів відповідно до вимог чинного законодавства України.

Якщо у Вас виникло запитання – задайте його нам через форму зворотнього зв’язку.